Колледж әкімшілігі 1 курс студенттерімен кездесті.

Ағымдағы жылдың 10 қыркүйек күні Бопай ханым жоғары медициналық колледжінде Құқыбұзушылық пен сыбайлас жемқорлықтың алдын алу мақсатында «Заң және Жасөспірім» тақырыбында адалдық сағаты өтті.

1 курс білім алушылары 09-10 қыркүйек күндері аралығында колледж басшылығымен кездесті. Кездесуге колледж директоры, м.ғ.к, профессор Ж.А.Айбасова, Ақтөбе қаласы ПБ, Астана ауданы # 2 қалалық ПБ жергілікті полиция бөлімінің учаскелік полиция ниспекторв полиция майоры К.У.Днимов, директордың оқу-тәрбие жұмысы жөніндегі орынбасары Д.А.Куанышбаев, педагог-психолог А.С.Елубаева мен бөлім меңгерушілері Л.С.Сагындыкова, Т.Б.Агатаева қатысты.

Кездесуде колледж ішкі тәртіп ережелері, әкімшілік құқықбұзушылық әрекеттері, лудомания, есірткіге тәуелділік және сыбайлас жемқорлық фактілері туралы ақпараттары айтылды.