«АҚТӨБЕ JASTARY» ЖОБАСЫ АЯСЫНДА Қазақстан Республикасының 5 дүркін Паралимпиада чемпионы колледж студенттерімен кездесті

«АҚТӨБЕ JASTARY» ЖОБАСЫ АЯСЫНДА Қазақстан Республикасының 5 дүркін Паралимпиада чемпионы Сражова Г. Баишев жоғары медициналық колледж студенттерімен кездесті және жасөспірімдер отбасыларға азық-түлік себеттерін таратты.

8 қараша күні Ақтөбе қаласы әкімдігі жанындағы кәліметке толмағандардың құқықтарын қорғау комиссиясының бастамасымен «АҚТӨБЕ JASTARY» жобасы аясында, “Дәріс-2016” қоғамдық қоры және «Бақытты отбасы» орталығымен бірлесіп ұйымдастырылған қайырымдылық шарада жасөспірімдер отбасыларға азық-түлік себеттерін таратты.

Өз кезегінде азық-түлік себеттерін алған отбасылар жасөспірімдерге алғыс білдіріп, жылы лебіздерін арнады.

Осы орайда, «Ашық жүрек» еріктілер клубының мүшелері және жетекшісі С. Жұмалықызы өз үлестерін қосты.