«Арнайы пәндер-2» бірлестігінің онкүндігі аясында «Әйел жамбасы және жамбас түбі. Іштегі нәрестенің басы — босану обьектісі.» тақырырыбында ашық сабақ өтті.

Бопай ханым жоғары медициналық колледжінің “Арнайы — 2 пәндер” бірлестігінің онкүндік жоспары бойынша “Физиологиялық акушерия” пәні оқытушысы Сакиева Алтын Ертаевна ашық сабақ өткізді.

Тақырыбы: Әйел жамбасы және жамбас түбі. Іштегі нәрестенің басы — босану обьектісі.

Мақсаты мен міндеттері:
1. Білімділік — студенттерге әйел жамбас құрлысын , жамбастың сыртқы өлшемдерін,кіші жамбастың жазықтықтарын,өлшемдерін үйрету,түсіндіру. 2.Тәрбиелік- болашақ мамандарды адамгершілікке,ізгілікке,кәсіби-шеберлік біліктілігін және білімін арттыруға,сонымен бірге әрбір жұмысын зейінділікпен,ынталы орындауға тәрбиелеу. 3.Дамытушылық — студенттердің білім мен танымын кеңейту және тез қабылдауына жол ашу.

Ашық сабаққа колледж басшылары, оқытушылар қатысты.