2024 жылғы 16 ақпан күні Бопай ханым жоғары медициналық колледж кітапханасында «Оқуға құштар колледж» жобасы аясында кітапханашылардың ұйымдастыруымен студенттері арасында «Оқуға құштар колледж» тұжырымдамасы аясында колледж кітапханасының ұйымдастыруымен №105 «Емдеу ісі», №120 «Мейіргер ісі», № 204 «Емдеу ісі» топтарының білім алушылары арасында «Оқуға құштар колледж» тақырыбында кітап челленджі өткізілді.
Челлендждің мақсаты: жастардың кітап оқуға құлшынысын арттыру, жалпы колледжде кітап оқу дағдысын жандандыру. Кітап – өмір ұстазы. Сондықтан жастар кітап оқуды күнделікті әдет қылуы тиіс. Кітап оқымай өмірді білу, білім алу мүмкін емес.