«Кітап оқу зиян емес — оқымау зиян!» флешмоб

2024 жылдың  мамыр айында Бопай ханым жоғары медициналық колледжінің кітапханасында «Оқуға құштар колледж» жобасы аясында  «Кітап оқу зиян емес — оқымау зиян!» тақырыбында «Емдеу ісі» 111  топ  студенттерінің қатысуымен  флешмоб өтті.

Флешмобтың мақсаты: функционалдық сауаттылықты қалыптастыру негізінде оқушылардың танымдық қызығушылықтары мен жеке шығармашылығын дамыту

Маңызды әдебиеттер болмаса, адам адам болуды тоқтатпайды, бірақ көп нәрсені жоғалтады. Бұл туралы не істеу керек? Күресудің жолдарын табу қиын. Біз көбірек оқуға, айналада не болып жатқанын, қоғамдағы және адамның өміріндегі процестерді ойлауға шақырамыз. Кітаптар тәуелсіз болуға, басқалардың ықпалынан аулақ болуға, жеке мінез-құлық стратегиясын құруға көмектеседі. Оқыңыз, ойланыңыз, жасаңыз, өзіңізді және жолыңызды іздеңіз!