Кітапханашылар «Кітапханаға кітап сыйла» акциясын жариялады.

Бопай ханым жоғары медициналық колледж кітапханасында «Оқуға құштар колледж» жобасы аясында «14 ақпан – Халықаралық кітап сыйлау күні.» Мұндай мереке 2012 жылдан бері тойланып келеді.

Мақсаты- кітапқа деген сүйіспеншілікті арттыру.
​Халықаралық кітап сыйға тарту күніне орай Бопай ханым жоғары медициналық колледжі «Кітапханаға кітап сыйла» акциясын жариялады.Колледж директоры Нурмаганбетова М.С. кітапханамызға өзінің отбасылық кітап қорынан бірнеше кітапты сыйға тарту етті және Қалалық №3 кітапхана ұжымы біздің кітапхана қорына Жүсіпбек Аймауытов пен Мағжан Жұмабаевтың шығармалар жинағы, Мұхтар Мағауиннің «Вешние снега» романы, Сесилия Ахернның «Клеймо» және Джон Гриннің «Пусть идет снег» атты әңгімелер жинағын сыйға тартты.

Бопай ханым жоғары медицина колледж кітапханасы ұжымының атынан қалалық №3 кітапхана қорына Роушин Мири «То что нас объединяет»,Сидни Шелдонның «Узы памяти», «Тонкий расчет», Дж.Р.Р.Толкиннің «Сильмариллион» атты шетел жазушыларының шығармаларын сыйға тарту еттік.