Колледж студенттері «Жақсы перзент ата-ана қолындағы аманат» челленджін ұйымдастырды

🔹Біртұтас тәрбие бағдарламасы аясында Бопай ханым жоғары медициналық колледжінің «Ата-аналарды педагогикалық қолдау» орталығы мен «Ұлағат» әкелер клубы «Жақсы перзент ата-ана қолындағы аманат» атты челлендж ұйымдастырып білім алушыларды қатыстырды.

⚜️Өскелең жас ұрпақты рухани-адамгершілік қасиетке баулу, тәрбиелеу- барлық кезеңде өзекті. Біздің келешегіміз-жас ұрпақ, ал ұрпақ тәрбиесі адамзаттың мәңгілік тақырыбы.

🔸Ел ертеңі болар бүгінгі балалар мен жасөспірімдерді тәрбиелеу, әлеуметтік тұрғыдан барынша қамтамасыз ету, толыққанды білім алуына жағдай жасау,олардың құқықтары мен заңды мүдделерін қорғау Қазақ елінің ұлттық саясатының басты бағыттарының бірі.

📢Осы челленджді Кеңес Одағының батыры Мәншүк Маметова атындағы Ақтөбе жоғары медициналық колледжі @med_college_aktobe мен Ақтөбе гуманитарлық колледжіне @aktobeahgk жолдаймыз.

@aqtobe_bilim_basqarmasy @aqtobetv @aqtobe_densaulyq_basqarmasy @vrachi_aktobe