ЫНТЫМАҚТАСТЫҚ ТУРАЛЫ МЕМОРАНДУМҒА ҚОЛ ҚОЙЫЛДЫ

Ағымдағы жылдың 11 сәуір күні Бопай ханым жоғары медициналық колледжі директоры М.С.Нурмаганбетова мен «Атамекен» АО ЖҚБ төрағасының орынбасары А.І.Азиев «Жасыл Ел» бағдарламасы бойынша Студент жастардың еңбек құқықтарын қамтамасыз ету және жұмысқа орналастыру мәселелері бойынша ынтымақтастық туралы меморандумға қол қойды.

Меморандумның мақсаты:
Ақтөбе облысының оқу орындарымен студенттерді жұмыспен қамту, оның ішінде құрылыс отрядтары мен абаттандыру мен аумақты көгалдандыру мәселелері бойынша өзара іс-қимыл жасау, қосымша жұмыс орындарын құру, кәсіпорындарға өткізу кезінде жұмыс кадрларын іріктеуге көмек көрсету, абаттандыру бойынша құрылыс және жұмыс бөлімдері, озық еңбек тәжірибесін насихаттау, қоғамдық, мемлекеттік және қоғамдық жұмыстарды іске асыруға қатысу болып табылады.

Еске салайық, «Жасыл ел» бағдарламасы 16-35 жас аралығындағы студент жастарды олардың жеке мүдделері мен қоғамдық қажеттіліктерін ескере отырып, оның ішінде құрылыс объектілерінде уақытша және тұрақты жұмысқа орналастырады.

Сонымен қатар, соңғы 5 (бес) жылда колледждің 12 студенті Астана қаласына демалысқа облыс әкімінің жолдамасын иеленді.