«Жыл үздігі-2023» бас директор сыйлығы жобасының жеңімпаздары.

ЖЫЛ ҮЗДІКТЕРІ АНЫҚТАЛДЫ

🎄Ағымдағы жылдың 28 желтоқсан күні Бопай ханым жоғары медициналық колледжінде «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламалық мақаласын жүзеге асыру шеңберінде жастар арасында ұлттық бірегейлік пен ұлттық құндылықтарымызды насихаттау мен білім алушылар мен оқытушылардың білім саласының дамуына жағдай жасау және қолдау көрсету сондай-ақ, білім алушылар мен оқытушылардың ішінде дарындыларын анықтып оларды оқу орнымыздың қоғамдық саяси шараларындағы жетістіктерімен марапаттау мақсатында «Жыл үздігі-2023» бас директор сыйлығының марапаттау кеші өткізілді.

🔸Бас директор Б.Ахан мырза негізгі мынадай 10 (он) аталым бойынша оқытушылар мен білім алушыларды марапаттады:

🏆«Жылдың үздік оқытушысы» – Агатаева Тамара Бекетаевна

🏆«Жылдың үздік бөлім меңгерушісі» – Сагындыкова Лязат Сагындыковна

🏆«Жылдың үздік кураторы» – Жиенгулова Дина Самигуллаевна

🏆«Жылдың үздік тобы» – «Емдеу ісі» 110 тобы

🏆«Жылдың үздік ЦӘК бірлестігі» – «Арнайы пәндер-1» ЦӘК бірлестігі

🏆«Жылдың үздік студенті» – Тулеген Назерке Нұрланқызы

🏆«Жылдың үздік қоғамдық клубы» – «Еркін сөз» дебат клубы

🏆«Жылдың үздік спортшысы» – Мұратқалиева Ақбота Серікқызы

🏆«Жылдың үздік оқу кабинеті» – Химия және лаборатория кабинеті

🏆«Жылдың үздік ғылыми үйірмесі» – «Рефлекс» студенттік ғылыми үйірмесі

🔹Жыл үздіктеріне Бас директор атынан арнайы дипломдар, статуэткалар мен бағалы сыйлықтар табысталды. Кеш колледж белсенділерінің жаңа жылдық бағдарламасымен жалғасын тапты.

Жобаның өтуіне атсалысқан @teddymishka.aktobe, жүргізушілерге киім ұсынған @yer_aktobe @dom_platev салондарына шынайы алғысымызды білдіреміз!